Facebook
SK DĚTEM, z.s.

Sportovní akce SK DĚTEM, z.s.

Sportovní akce SK DĚTEM, z.s.

Myslíme na vás a děkujeme za veškerou vaši podporu. Přečtěte si osobní zprávu od našeho sportovní manažera a organizátora sportovních akcí Nikolase Tilkeridis a odpovědi na otázky, které nám v této složité situaci nejčastěji kladete.

Milí sportovní přátelé,

 všichni víme jaká je momentálně situace a bohužel nikdo z nás neví, jak se to nadále bude vyvíjet. Doufejme, že už to bude jen lepší a lepší. V současné náročné době na vás myslím o to více – buďte zdraví, optimistické mysli a nenechte se virem zastrašit. Určitě nad ním zvítězíme – dříve či později – díky tomu, že budeme aktivní, pozitivní, budeme držet při sobě, pomáhat si, chválit se a samozřejmě také dodržovat všechny hygienické zásady. 

Děkujeme za trvalou podporu vám, našim partnerům a všem, kteří s námi spolupracují.

Uskuteční se sportovní akce o prázdninách?

Připravy na prázdninové akce jsou v plném proudu, ale musíme vyčkat, jak se bude vyvíjet bezpečností situace. Veškeré informace o novinkách poté najdete na sociálních sítích a také na webových stránkách SK DĚTEM.

Jaké akce chystá SK DĚTEM? 

Asi největší akcí, kterou SK DĚTEM spolupořádá je spotovní festival Sportfest Krnov. Dále jsou na programu dva fotbalové kempy, pobytový v Jindřichově a příměstský v Krnově. Také jako každý rok nás čeká sportovní příměstský tábor v Lichnově a také pobytové soustředění na Jižní Moravě.

O veškerých aktualitách Vás budeme informovat. Udržujte se i nadále v kondici z pohodlí domova. Přeji vám za SK DĚTEM, z.s. hlavně zdraví a pohodu v této nelehké situaci. 

S pozdravem 

Nikolas Tilkeridis - sportovní manžer a organizátor sportovních akcí

SK DĚTEM, z.s.

Manažer / Předseda:
Jana Stašíková

Firemní údaje:
IČO: 26995999
Zapsáno u rejstříkového soudu
v Ostravě pod číslem: 13188 L
Číslo účtu: 196450045/0300

SK.DĚTEM, z.s.
Vodní 6
79401 Krnov
tel.: 774 996 633
e-mail: sk.detem@seznam.cz