Facebook
SK DĚTEM, z.s.

Fotbalové turnaje SK. DĚTEM, z.s.

Fotbalový turnaj v Krásných Loučkách - 29.6.2019

Tento turnaj byl pro kategorii mladších žáků, tedy pro ročník 2006 a mladší. Za podpory města Krnova nesl název O pohár města Krnova 2019. Turnaje se účastnilo 8 týmů. Všechny týmy až na jeden byly z okresu Bruntál. Tento turnaj probíhal s celodenním bohatým programem. Pro děti byl připravený skákací hrad, sportovní hry od sponzora Decathlon Opava. Mezi další sponzory, kterým také patří poděkování jsou Zina Sport, Emco, koberce Breno, OK KLIENTa také firmě Kofola. Předat dětem ceny přišel osobně místostarosta města Krnova pan inženýr Miroslav Binar. Vítězem tohoto turnaje se stal tým FUTSAL ČELACHOVICE NA HANÉ/TJ SMRŽICE, 2. FC Bruntál, 3. Tj Sokol Vrbno pod Pradědem, 4. Tj Sokol Krásné Loučky, 5. FK Krnov, 6. SK Jiskra Rýmařov, 7. Tj Slezan Jindřichov, 8. Tj Sokol Lichnov. Nejlepším hráčem turnaje se stal Buršík Lukáš z Vrbna pod Pradědem, nejlepší brankář se stal Matěj Berkovský z FK Krnov a nejlepší střelec turnaje se stal Denis Komárek z týmu TJ Smržice. Budeme se těšit na další ročník , děkujeme všem organizátorům této akce. Za SK DĚTEM, Nikolas Tilkeridis - hlavní organizátor této akce.